Sprzyjamy pszczołom! -...

Już 21.04.2018 r., w godz. 9:00 – 16:00, w Centrum Ogrodniczym „Zielonym do Góry” w Gozdowie odbędzie się wydarzenie...

Zapraszamy na nasz FanPage Zapraszamy na nasz FanPage

Sprzyjamy pszczołom! - 21.04.2018 r.

niedziela 25 marzec 2018

Już 21.04.2018 r., w godz. 9:00 – 16:00, w Centrum Ogrodniczym „Zielonym do Góry” w Gozdowie odbędzie się wydarzenie organizowane w ramach akcji „Sprzyjamy pszczołom!”, której inicjatorem jest Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych.

Jak ważną rolę w życiu człowieka pszczoły? W jaki sposób możemy zapobiegać ich wyginięciu? Jak stworzyć w ogrodzie miejsce, które będzie przyjazne pszczołom i innym owadom miododajnym? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas dnia specjalnie poświęconego pszczołom oraz ich ochronie.

Będzie to okazja do zdobycia wiedzy bezpośrednio od specjalistów w tej dziedzinie. W programie przewidziane są zarówno prelekcje, praktyczne warsztaty, konsultacje z architektem krajobrazu, jak również gry i zabawy dla najmłodszych.

Wszystkie niezbędne informacje na bieżąco pojawiają się również na stronie naszego wydarzenia na Facebook’u

Zapraszamy do odwiedzania Centrum Ogrodniczego „Zielonym do Góry”!  

 

Zobacz także:

Wiosenne aktualności!

wtorek 13 marzec 2018

Wiosna w ogrodzie Co prawda pierwsza jaskółka wiosny nie czyni, po surowym zimowym tygodniu zrobiło się bardzo wiosennie, ale następny tydzień ma być znowu bardzo zimowy. Nie zmienia...

Sezon wiosenny czas zacząć!

poniedziałek 27 marzec 2017

Rozpoczynamy nowy sezon, a wraz z nim wprowadzamy do naszej oferty kilka nowości! Oto najważniejsze z nich, z którymi warto się zapoznać:  1. Sprzęt spalinowy firmy Oleo-Mac 2....