Przerwa zimowa

Szanowni Klienci!  W styczniu nasze Centra Ogrodnicze są nieczynne.  Wracamy do Was 1.02.2020 r. Cały czas możecie...

Zapraszamy na nasz FanPage Zapraszamy na nasz FanPage

Naturalna ochrona ogrodu - Dobroczynek gruszowiec!

czwartek 21 marzec 2019

Początek kalendarzowej wiosny to ostatni dzwonek, aby w ogrodach wywiesić łatki z Dobroczynkiem Gruszowcem!

Ten pożyteczny roztocz ochroni nasze rośliny przed takimi szkodnikami jak przędziorki i szpeciele, które bardzo często potrafią doprowadzić do jej całkowitego zniszczenia.

Jest to w pełni naturalna metoda, która sprawia, że z tymi szkodnikami możemy poradzić sobie w sposób sprzyjający środowisku, bez wykorzystywania środków chemicznych.

Kolejną zaletą Dobroczynka Gruszowca, jest to że bez problemu zimuje on w ogrodzie. W związku z tym, jeżeli w pierwszym roku zasiedli on rośliny, to pozostanie na dłużej i w kolejnych latach będzie je chronił przed atakiem szkodników.

Szczegółowe informacje dotyczące biologicznych metod ochrony roślin w domu i ogrodzie dostępne są w artykule na naszej stronie.

 

Zobacz także:

Przerwa zimowa

wtorek 31 grudzień 2019

Szanowni Klienci!  W styczniu nasze Centra Ogrodnicze są nieczynne.  Wracamy do Was 1.02.2020 r. Cały czas możecie dokonywać zakupów i rezerwacji w sklepie...

Aktualności ogrodnicze - sierpień/wrzesień 2018!

niedziela 05 sierpień 2018

Sierpień to miesiąc w którym w pełni możemy korzystać z uroków lata i posiadanego ogrodu. W przyrodzie to pełnia wegetacji, ale pod koniec tego okresu w powietrzu...