Dzień ziołowy - Poczuj miętę!

17 sierpnia (od 9:00 do 14:00) po raz kolejny zabierzemy naszych Klientów w niezwykły świat ziół! Zioła nie tylko...

Zapraszamy na nasz FanPage Zapraszamy na nasz FanPage

Naturalna ochrona ogrodu - Dobroczynek gruszowiec!

czwartek 21 marzec 2019

Początek kalendarzowej wiosny to ostatni dzwonek, aby w ogrodach wywiesić łatki z Dobroczynkiem Gruszowcem!

Ten pożyteczny roztocz ochroni nasze rośliny przed takimi szkodnikami jak przędziorki i szpeciele, które bardzo często potrafią doprowadzić do jej całkowitego zniszczenia.

Jest to w pełni naturalna metoda, która sprawia, że z tymi szkodnikami możemy poradzić sobie w sposób sprzyjający środowisku, bez wykorzystywania środków chemicznych.

Kolejną zaletą Dobroczynka Gruszowca, jest to że bez problemu zimuje on w ogrodzie. W związku z tym, jeżeli w pierwszym roku zasiedli on rośliny, to pozostanie na dłużej i w kolejnych latach będzie je chronił przed atakiem szkodników.

Szczegółowe informacje dotyczące biologicznych metod ochrony roślin w domu i ogrodzie dostępne są w artykule na naszej stronie.

 

Zobacz także:

Dzień ziołowy - Poczuj miętę!

czwartek 18 lipiec 2019

17 sierpnia (od 9:00 do 14:00) po raz kolejny zabierzemy naszych Klientów w niezwykły świat ziół! Zioła nie tylko doskonale sprawdzają się w kuchni, nadając potrawą...

Godziny otwarcia w sezonie wiosennym!

środa 17 kwiecień 2019

W sezonie wiosennym 2019 nasze sklepy są otwarte w następujących godzinach Poniedziałek - Piątek  9:00 - 18:00 Sobota  9:00 - 16:00 Niedziela nieczynne W...