Godziny otwarcia sklepów

Od 1.02.2020 r. rozpoczynamy nowy sezon i otwieramy nasze sklepy Godziny otwarcia Poniedziałek - Piątek  od 9:00 do 17:00...

Zapraszamy na nasz FanPage Zapraszamy na nasz FanPage

Projektowanie zakładanie i pielęgnacja ogrodów.

Nasza firma „Zielonym Do Góry” oferuje profesjonalne projektowanie, zakładanie i pielęgnację ogrodów oraz terenów zieleni. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy oraz doświadczoną kadrę, dzięki której możemy podjąć się różnorodnych, często nietypowych zadań związanych z zakładaniem ogrodów.  Naszym klientom zapewniamy równiez profesjonalne porady, pomoc w zaplanowaniu czy montażu zaupionych artykułów.  Osobą które zdecydują się na samodzielne założenie ogrodu oferujemy fachowe doradztwo i ewentualne wypożyczenie niezbędnego sprzętu. Posiadanie własnego Centrum Ogrodniegczo i roślin z własnej szkółki umożliwia nam pełne zaspokojenie potrzeb przy stosunkowo niskich kosztach.

W ramach świadczonych usług oferujemy kompleksowe planowanie i zakładanie ogrodów (łącznie z montażem systemu nawadniającego, czy oświetlenia ogrodu). Zajmujemy się również montażem kosiarek automatycznych, czyli tzw. robotów trawnikowych.

Projektowanie i zakładanie ogrodów - kontakt:

tel. 502 225 918
e-mail: biuro@szkolka-kowalski.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

‹