Wystawa Roślin Owadożernych

Zapraszamy na wystawę roślin owadożernych w Centrum Ogrodniczym w Gozdowie. Przez najbliższe 2 tygodnie na specjalnie przygotowanej...

Zapraszamy na nasz FanPage Zapraszamy na nasz FanPage

O firmie "Zielonym do góry"

Firma P.P.H.U. "Zielonym do Góry" posiada siedzibę przy ulicy Krótkiej 4 w Turku. Działalność handlową prowadzi przez Centrum Ogrodnicze w Gozdowie (koło Koła) i Centrum Ogrodnicze w Żukach (koło Turku), a także przez sklep internetowy. Działalność usługową prowadzimy na terenie całej Polski, a część naszych realizacji została wykonana na terenie Niemiec. 

Prekursorem powstania naszj firmy była szkółka drzew owocowych i róż założona w 1972 roku w Kamieniu. W 1993 roku syn pierwszych właścicieli założył i rozpoczął rozwijać szkółkę drzew i krzewów w Turku przy ulicy Krótkiej. Na przełomie wieków doszliśmy do wniosku, że dla dalszego rozwoju niezbędne jest poszerzenie naszej oferty o artykuły ogrodnicze oraz usługi w zakresie pielęgnacji i zakładania ogrodów. W związku z tym w 2000 roku powstała firma "Zielonym do Góry" zajmująca się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów i różnego rodzaju terenów zieleni. 

Szeroka teoretycza wiedzą, a także wieloletnia praktyka i zdobyte doświadczenie w produkcji szkółkarskiej i dziłalności usługowej umożliwia nam na podejmowanie się realizacji ciekawych, a niekiedy bardzo skomplikowanych projektów, w których z sukcesem spełniamy oczekiwania naszych klientów.

Z biegiem czasu nieustannie poszerzamy ofertę i rozwijamy naszą firmę. W 2007 roku w Gozdowie powstał budynek handlowy, a w 2014 został on rozbudowany. Jest to łącznie ponad 600mzadaszonej powierzchni handlowej. Również od 2014 roku ofertę naszych usług poszerzyliśmy o montaż kosiarek automatycznych do trawy.Od wiosny 2015 roku na terenie Centrum Ogrodniczego w Żukach i Centrum Ogrodniczego w Gozdowie działa wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego.

W chwili obecnej Szkółka Drzew i Krzewów Kowalski zajmuje się produkcją roślinną, natomiast firma "Zielonym do Góry" zajmuje się handlem szeroko rozumianymi artykułami ogrodniczymi oraz usługami związanymi z projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów.